Obrázek Elektromobilita od Aše po Zlín

Elektromobilita od Aše po Zlín

Veolia umí dodat
tři typy nabíječek

Elektromobilita představuje naději na udržitelnější dopravu, neprodukuje totiž primární emise. Pro Veolii je udržitelné fungování společnosti maximální prioritou a proto se soustředíme i na inovace v rámci dopravy. Na trh dodáváme tři typy dobíjecích stanic, od těch nejrychlejších na venkovní prostory až po domácí stanice na pomalé noční nabíjení. 

Dál rozšiřujeme síť nabíjecích stanic pro elektromobily. Po dvou rychlodobíjecích stanicích v Praze jsme postavili první takovou v Ostravě. Bude sloužit široké veřejnosti a standardní automobil nabije do 60 minut. V blízké době umístíme dalších patnáct stanic po celém Česku.

 

Elektromobilita - Inovativní projekty Veolia

 

Služební cesty zaměstnanců neznečišťují města

Elektromobily jsou součástí našeho vozového parku. V nedávné době skupina koupila 14 vozů na elektřinu, které poslouží pro služební jízdy zaměstnanců nebo na převoz materiálu. Většina z nich jezdí v centrech měst v Olomouckém a Moravskoslezském kraji a nezhoršují tak lokální ovzduší.  Elektromobilita se stává mezi českými řidiči trendem. Odhady vývoje v dalších letech počítají s ročními prodeji v řádu tisíců elektromobilů a plug-in hybridů.